anasayfa7.jpg

YENİ JENERASYON

SERUMLAR

Mükemmel Formülü ve Güçlü Etkisi ile

En İyi Sonuçlara Ulaşın

(Tarcaric Acid + Hydrolyzed Algin)

ACTI-WHITE

Acti-White spot serum, güneş ve yaşlanma belirtilerinin neden olduğu leke görünümünü azaltarak, pigmentasyon sorunu olan düzensiz cilt tiplerinde cilt tonunun dengesini sağlamayı amaçlamaktadır. İçerdiği zengin bitkisel aktifler sayesinde cildi besleyerek kırışıklıkları, ince çizgileri, çatlakları ve ciltte oluşabilecek diğer zararları önlemeye yardımcı olur. İçerdiği formülasyonun (Actiwhite ve Dermawhite) lekeli ciltte cilt tonunu açarak pigment farkını azaltmaya yardımcı olduğu klinik çalışmalarda bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca Bezelye Özü (Pisum Sativum Özü) ve Sakaroz Dilaurat (Sakaroz Dilaurat) aşılanan karışım sayesinde cilde ışıltılı bir görünüm kazandırır.

Actiwhite + Dermawhite Active Ingredients Anti Blemish - Whitening - Moisturising

a-retinol.jpg

A

Retinol

Retinol, mevcut en etkili yaşlanma karşıtı ajanlardan biridir. Yağlı ciltlerin kontrolünde de etkilidir. Retinol yaşlılık lekelerini, ince çizgileri ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Böylece cildi daha pürüzsüz hale getirir. Akne oluşumunu ve cilt yağı üretimini kontrol eder. Ayrıca gözenek genişliğini azaltmaya yardımcı olur. Keratinizasyon sürecini (cilt yenilenmesi) hızlandırarak yaşlanmayı geciktirici bir koruyucu görevi görür.

Advanced Retinol % 3
Anti Pore - Anti Aging - Anti Acne - Age Spots - Collagen

hyalorunate.jpg

HYALURONATE

Hyaluronate Acid

Hyaluronik asit serumu, yoğun nemlendirme özelliği sayesinde cilde derinlemesine nüfuz ederek geleneksel ürünlere göre daha uzun süren etkili ve tatmin edici sonuçlar sağlar. Ağırlığının 1000 katına kadar su tutma kapasitesine sahip olan hyaluronik asit ciltte uzun süre kalır ve nemi hapseder. Bu aynı zamanda cilde dolgunluk ve ışıltı verir. Hyaluronik asit, cildi potansiyel olarak tehlikeli ışınlardan korumaya yardımcı olur. Kolajen üretimini teşvik eder. Bu sayede cildin kolajen ve elastikiyetini destekleyerek ciltteki kolajen miktarını artırır, bu da cildinizin daha genç görünmesini sağlar.

Hyaluronic Acid 2% + B5
Anti Wrinkle - Mousturizing - Firming

acn.jpg

Salicylic Acid + Salix Alba

ACN

CN Akne serumu, yağlı ve karma ciltler için akneli, siyah nokta eğilimi gösteren özel geliştirilmiş bir serumdur. Cilt gözeneklerindeki fazla sebumu ortadan kaldırarak sivilcelerin önlenmesine yardımcı olur. İçerdiği Ecocapstriptonol, ECO CERT (Organik Kozmetik) sertifikasına sahip olup, klinik çalışmalarda akne oluşumunu önlemeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Salisilik asit ise siyah ve beyaz noktaların ölü hücreleri birbirine bağlayan yapışkan gözenekleri tıkamasına neden olan bağı kırar. Molekülün asit kısmı, hücre içi yapıştırıcının deri hücrelerini bir arada tutan kısmı çözülebilir. Ayrıca yeni hücre döngüsünü teşvik ederek cildi sıkılaştırmak ve sıkılaştırmak için cilt yenilenmesini güçlendirdiği de gösterilmiştir.

Salycilic Acid 2% + HA
Anti Acne - Pore Tightening - Oily Balance

ultimate-c.jpg

ULTIMATE C

Ascorbic Acid

C vitamini serumu, ışıltılı ve genç görünen bir cilt elde etmek için özel olarak üretilmiştir. Antioksidan bakımından zengin içeriği ile C vitamini serumu, cildi canlandırmaya ve yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Ferulik asit ile birlikte C vitamini (Askorbik Asit) serumu ince çizgilerin görünümünü azaltır, cilt tonunu eşitler ve parlaklaştırır. İçeriğindeki E vitamini, serbest radikallerle savaşır. Antioksidan özelliği sayesinde serbest radikallerin cilt üzerindeki etkilerinden biri olan yaşlanma belirtilerini azaltır ve cildin daha genç görünmesini sağlar.

Vitamin C % 15 + E % 1 + Ferulic Acid %0.5 Antioxidant - Anti Aging - Brightening - Age Spots