Pullmed, medikal estetik ve kozmetik sektöründe yer alan firmalara cihaz ve ürün desteği sağlamaktadır.

Dünyaca ünlü markaların ithalatını ve distribütörlüğünü yapan firmamız genel merkez İzmir olmak üzere bütün Türkiye’de çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

 

”Profesyonel Hizmet Verenlere,
Profesyonel Destek”

Pullderm'e özel kişisel cilt bakım ürünlerimizi geliştirirken ana hedefimiz doğanın mucizevi onarıcı gücü sayesinde doğal güzelliği artırmaktır. Bu amaçla cilt bakım serimiz özel laboratuvarlarımızda üretilmeye başlandı. Alman üretici BASF tarafından sağlanan en son aktif bileşenlere sahip cilt bakım serimiz% 90 bitkiseldir. Ciltle uyumluluğu sayesinde hassas ciltlerde kullanıma uygun özel seri içerir

 

”İzmir'in En İyi Cilt Bakım Ürünlerini Üretiyoruz.”

Hizmetlerimiz

Geniş Ürün Yelpazesi

Medikal cihazlar, estetik cihazlar, kozmetik bakım ve makyaj ürünleri ile geniş bir yelpazede tüm ihtiyaçlarınıza yönelik Pullmed olarak profesyonel çözümler sunuyoruz.

Eğitimler

Alanında uzman eğitmenlerin hazırladığı Pullmed eğitimleriyle hem kendinize hem şirketinize değer katabilir, alacağınız sertifika ile birlikte işinizde uzmanlaşmasında size destek oluyoruz.

 

Uzman Kadro

İhtiyaçlarınıza en doğru ve yenilikçi çözümleri sunmak üzere sektörde uzun yıllar çalışarak tecrübe kazanmış Pullmed uzman kadromuz iel daima sizinleyiz.

Salon Kurulumları

Siz hayal edin, Pullmed gerçekleştirsin. Konsept seçimi, mimari proje, reklam tasarım projeleri cihazlar ve ürünleri kapsayan anahtar teslim salon kurulum hizmeti vermekteyiz.

 

Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz insan diyoruz ve hedefimiz müşterilerimize kaliteli hizmet vermek. Pullmed olarak en büyük ödülümüz ise kazanan mutlu müşteriler görmek. Sadece cihaz ürün ve hizmet sunumunda değil satış sonrasında da yanındayız.

 

Teknik Servis

Pullmed uzman teknik ekibiyle satış sonrası destek, arıza tesbiti, onarım, bakım, yedek parça temini konularında hizmetinizdedir.