Acti-White

(Tarcaric Acid + Hydrolyzed Algin)

Acti-White leke serumu, güneşin ve yaşlanma belirtilerinin neden olduğu leke görünümün azalmasını sağlayarak, pigmentasyon problemi olan düzensiz cilt tiplerinde cilt tonunun dengelenmesini sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış serumdur. İçeriğinde bulunan zengin bitkisel aktifler sayesinde cildi nemlendirerek besler ve ciltte oluşabilecek kırışıklıkların, ince çizgilerin, çatlakların ve diğer hasarların önlenmesine yardımcı olur. İçeriğinde yer alan formülasyonun (Actiwhite ve Dermwhite) klinik çalışmalarda lekeli ciltlerde cilt tonunu açarak pigment farklılığının azalmasına yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca Bezelye Özütü ( Pisum Sativum Extract ) ve Sakaroz Dilaurat ( Sucrose Dilaurate ) ile aşılanmış karışım sayesinde cildin ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Actiwhite + Dermawhite Active Ingredients
Anti Blemish – Whitening – Moisturising

A Retinol

En etkili yaşlanma karşıtı olan aktiflerden biridir. Aynı zamanda yağlı cildin kontrolünde etkilidir. Retinol yaşlılık lekelerini, ince çizgileri ve kırışlıkların görünümünü azaltır. Böylece cildi daha pürüzsüz hale getirir. Akne oluşumunun ve cilt yağlarının üretimini kontrol eder. Ayrıca gözeneklerin genişliğinin azalmasına yardımcı olur. Keratinizasyon sürecini (cilt yenileme) hızlandırarak yaşlanma karşıtı koruyucu olarak görev yapar.

Advanced Retinol %3
Anti Pore-Anti Aging – Anti Acne – Age Spots – Collagen

Hyaluronate

(Hyaluronate Acid)

Hiyalüronik asit serumu, yoğun nemlendirme özelliği sayesinde cilde derinlemesine nüfuz eder ve geleneksel ürünlerden daha uzun süren etkili ve tatmin edici sonuçlar sağlar. Ağırlığının 1000 katına kadar su tutma kapasitesi olan hiyalüronik asit, ciltte uzun süre kalarak nemi hapseder. Bu da ayı zamanda cilde dolgunluk ve ışıltı kazandırır. Hiyalüranik asit, cildi potansiyel olarak tehlikeli ışınlardan korumaya yardımcı olur. Kolajen üretimini teşvik eder. Bu sayede cildin kolajen ve elastikyetini destekleyerek ciltteki kolajen miktarını arttırır, bu da cildinizin daha genç görülmesini sağlar.

Hyaluronic Acid 2% + B5
Anti Wrinkle – Mosturizing – Firming

ACN

(Saicylic Acid + Salix Alba)

ACN Akne serumu sivilce, siyah nokta eğilimi gösteren yağlı ve karma ciltler için özel geliştirilmiş bir serumdur. Cilt gözenekleri üzerinde fazla sebumu arındırarak akne oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. İçeriğinde yer alan Ecocapstiptonol, Eco Cert (Organik Kozmetik ) sertifikasına sahip olup klinik çalışmalarda akne oluşumunun önlenmesine yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Salisilik asit ise ölü hücreleri birbirine bağlayan yapışkan gözenekleri yağ ile tıkayan ve siyah beyaz noktalara sebep olan bağı bozar. Molekülün asit kısmı, deri hücrelerini bir arada tutan hücreler arası tutkalın bir kısmı çözülebilir. Ayrıca, yeni hücre döngüsünü teşvik ederek cildi sıkılaştırmak ve sağlamlaştırmak için cilt yenilenmesini güçlendirdiği görülmüştür.

Salicylic Acid 2% HA
Anti Acne – Pore Tightening – Oily Balance

Ultimate C

(Ascorbic Acid)

Vitamin C serumu, ışıltılı ve genç görünümlü cilt elde etmek için özel üretilmiştir. Antioksidan açısından zengin içeriğe sahip olan Vitamin C serumu, cildi yeniden canlandırmaya ve yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Ferulic asit ile birleştirilmiş olan C Vitamini (Askorbik Asit) serumu ince çizgilerin görünümünü azaltarak cilt tonunu eşitler ve aydınlatır. İçeriğindeki E vitamini serbest radikallerle savaşır. Antioksidan özelliği sayesinde serbest radikallerin cilde etkilerinden biri olan yaşlanma belirtilerini azaltarak cildin daha genç görünmesini sağlar.

Vitamin C % 15+ E %1+ Ferulic Acid %0.5
Antioxidant – Anti Aging – Brightening – Age Spots