Geniş Ürün Yelpazesi

Medikal cihazlar, estetik cihazlar, kozmetik bakım ve makyaj ürünleri ile geniş bir yelpazede tüm ihtiyaçlarınıza yönelik Pullmed olarak profesyonel çözümler sunuyoruz.

Eğitimler

Alanında uzman eğitmenlerin hazırladığı Pullmed eğitimleriyle hem kendinize hem şirketinize değer katabilir, alacağınız sertifika ile birlikte işinizde uzmanlaşmasında size destek oluyoruz.

 

Uzman Kadro

İhtiyaçlarınıza en doğru ve yenilikçi çözümleri sunmak üzere sektörde uzun yıllar çalışarak tecrübe kazanmış Pullmed uzman kadromuz iel daima sizinleyiz.

Salon Kurulumları

Siz hayal edin, Pullmed gerçekleştirsin. Konsept seçimi, mimari proje, reklam tasarım projeleri cihazlar ve ürünleri kapsayan anahtar teslim salon kurulum hizmeti vermekteyiz.

 

Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz insan diyoruz ve hedefimiz müşterilerimize kaliteli hizmet vermek. Pullmed olarak en büyük ödülümüz ise kazanan mutlu müşteriler görmek. Sadece cihaz ürün ve hizmet sunumunda değil satış sonrasında da yanındayız.

 

Teknik Servis

Pullmed uzman teknik ekibiyle satış sonrası destek, arıza tesbiti, onarım, bakım, yedek parça temini konularında hizmetinizdedir.