"Ev Devam Ürünleri"

Sizin İstediğiniz Gibi…  Mükemmeline Ulaştık.

İşletme sahibi misiniz?  Kabin Ürünleri sayfamızı sizler için öneririz.

Kişisel Bakım İçin En Uygunu

Her ayrı cilt için özel olarak tasarlanan formüllerimiz ile kendi bakımızın devamını getirin. cilt bakım uzmanlarının memnuniyetle önerdiği “Ev Devam Ürünleri”, siz değerli bireysel kullanıcılarımızın daima cildini en iyi şekilde koruyacaktır.

Magicage normal ciltler, Sensitive Hassas ve ACN Akneli, Yağlı ciltler için üretilen ürünlerimiz ile profesyonel olarak size verdiği etkiyi kullanım anından itibaren hissedeceksiniz.

Ayrıca göz için Q10, Beyazlatıcı krem olan Whitening Cream, ve Güneş ışınlarına karşı maksimum koruma sağlayacak olan Pullderm Sun Cream ürünlerimiz de cildinizi korumak için hazır.

Yeni Ev Devam Ürünleri

Son tüketicilerimizin kişisel cilt bakımlarını rahatlıkla devam ettirebilmeleri için hazırladığımız  150ml 200ml miktar içeren ürün skalamızdır.

500ml miktara sahip kabin ürünlerinin kişisel bakım ürünlerine göre fiyat ve miktar farkı olduğundan dolayı talep yoğunluğuna göre pullderm ailesine yeni eklenmiştir.

Evinizde günlük kullanımınıza bağlı olarak hesapladık. Her bir kişisel bakım ürününü bir aydan fazla bir süre boyunca en verimli şekilde kullanabilmeniz ve daha uygun bir fiyata alabilmeniz için tasarladık.

Bize Danışın

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın! Tüketim öncesi veya sonrası sizlere her konuda destek vermeye hazır olacağız.

Web sitemiz KVKK (kişisel verileri koruma kanunu) ya göre hareket etmektedir.  Bireyin rızası olmadan firmamıza ait web veya herhangi bir dijital ortamda veri tutulmamaktadır. Rızanız olsa dahi telefon aracılığı ile reklam vb gibi konularda sizi rahatsız etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

magicageevbuton.jpg
sensitiveevbuton.jpg
acnevbuton.jpg